BEZPŁATNY PRZYJAZD DOBÓR SYSTEMU GRZEWCZEGO ORAZ WYKONANIE OFERTY

KOSZT OGRZEWANIA JEDNEJ OSOBY NA MSZY GODZINNEJ TO TYLKO 9 gr.

OGRZEWACZ SEGMENTOWY TERMO-PLAN.S

dla ławek kościelnych umiejscowionych bezpośrednio na posadzkach.

Ogrzewacz jet odmianą produkowanego od kilku lat ogrzewacza TERMO-PLAN przewidzianą do stosowania w przypadku braku w kościele podestów pod ławkami, szczególnie w dużych współczesnych świątyniach. Spełnia jednocześnie funkcję ogrzewania oraz skutecznej izolacji termicznej stóp od zimnego podłoża.
Zalecany jest także w sytuacjach gdy ze względów ekonomicznych lub estetycznych korzystniejsze jest zmniejszenie powierzchni zakrytej posadzki np. w przypadku gdy wykonana jest z cennych materiałów mineralnych lub ceramicznych.
Podstawowy materiał konstrukcji ogrzewacza to aluminium oraz wysoko sprawne silikonowe elementy grzejne, które gwarantują sprawne i intensywne przekazywanie ciepła zapewniając komfort cieplny. Ogrzewacz kolorystyką oraz wzorem dostosowany jest do ławek lub posadzki. Jest produkowany indywidualnie - " na wymiar". Źródłem ciepła jest przemysłowy przewód grzejny produkcji UE w korpusie aluminiowym a nie np. azjatycka folia grzewcza. Koszt energii to 9-14 groszy dla 1-go wiernego na Mszy 1-godzinnej.

ZASADA DZIAŁANIA
Pokazuje ją rysunek niżej. Kolor czerwony - obszar najwyższych temperatur odczuwalnych. Uzyskany rozkład ciepła jest optymalny z punktu widzenia odczucia komfortu cieplnego osoby. Każda część ciała w pozycji : stojącej, klęczącej i siedzącej jest prawidłowo ogrzewana. Wynika to z dokładnej koncentracji całej mocy cieplnej w strefie, w której znajduje się osoba z pominięciem obszarów zbędnych do ogrzewania jak np. przestrzeń pod ławkami bądź klęcznikami.

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA

ZNAMIONOWE NAPIĘCIE ZASILANIA: 230V